LWM English İngilizce Eğitim Seti Daha büyük görüntüle

LWM English İngilizce Eğitim Seti

Yeni ürün

Learn With Me (LWM English),3 adet kitap, 9 adet DVD ve 1 MP3 CD’den oluşan bir İngilizce eğitim setidir.

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

TürüSet
ISBN978-605-347-090-8
Barkod8698472071851
Kitap Sayısı3
DVD Sayısı9
MP3 Sayısı1
Emeği Geçenlerİlker Demirel - Serdar Küçükdemirci - Müge Süs - Şenay Şener - Harun Çoban
YazarSuphi Ceyhan - Benay Kapan - Aslı Yedikat
Fiyat200,00 TL

Daha fazla bilgi

İNGİLİZCEYİ BENİMLE ÖĞREN!

Learn With Me (LWM English),3 adet kitap, 9 adet DVD ve 1 MP3 CD’den oluşan bir İngilizce eğitim setidir.

Dört temel dil becerisi olan listening(dinleme), speaking(konuşma), reading(okuma) ve writing(yazma) çalışmalarının hepsini içinde barındırır.

Kitaplar, DVD’ler ve MP3 CD’lerden oluşan sette dilbilgisi konularına değinilmiş; bol bol etkinliğe ve sıkça kullanılan temel yapılara ağırlık verilmiş; pandomim(sözsüz oyun) eşliğinde, farklı bir kelime öğretim yöntemi izlenmiştir.

Kitaplar; beginner, elementary ve intermediate seviyeleri temel alınarak, 3 aşamada düzenlenmiştir. Sıkıcı gramer anlatımlarından ziyade; kısa konu anlatımlarına, pratik konuşma yöntemlerine, okuma ve dinleme parçalarına, konuşma ve yazma etkinliklerine yer verilmiştir.

Kitaplara paralel olarak hazırlanmış DVD’lerin her birinde, İngilizce öğretmenlerimizin akıllı tahta eşliğinde gerçekleştirdikleri konu anlatım videoları ve pandomim eşliğinde kelime öğretimleri yer almaktadır. Öğretilen kelimelerin, cümle içinde kullanımlarına ve Türkçe karşılıklarına da yer verilmiştir. Pandomim eşliğinde gerçekleştirilen bu anlatımlar ile farklı ve etkili bir öğretim yöntemi izlenmiştir MP3 CD’ler ise kitapların dinleme parçalarını içermektedir.

“Learn With Me” ile iyi çalışmalar dileriz…