Arapça Eğitim Seti Daha büyük görüntüle

Kolay Arapça

Yeni ürün

3 kurdan ve 15 fasikülden oluşan kitaplarda toplam 52 ders bulunmaktadır. Kılavuz niteliğinde hazırlanan kitaplarda dinleme yönergelerine de yer verilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

TürüSet
ISBN978-605-347-079-3
İlave1 Adet Sözlük
Kitap Sayısı16
DVD Sayısı15
MP3 Sayısı3
YazarAbdurrahman Ercan Elbinsoy
ResimleyenGökhan Gülkan
Hazırlayanİlker Demirel - Murat Albayrak

Daha fazla bilgi

Kolay Arapça Kitaplar
3 kurdan ve 15 fasikülden oluşan kitaplarda toplam 52 ders bulunmaktadır. Kılavuz niteliğinde hazırlanan kitaplarda dinleme yönergelerine de yer verilmiştir. Tüm tercümeler renk eşleştirmeli olarak düzenlenmiştir. Öğrencinin makul sürelerde bir kitabı bitirip diğerine geçmesine dikkat edilmiş ve uzun ömürlü kullanım için kitaplar tel dikişli olarak üretilmişlerdir.

DVD’ler
Konu anlatım DVD’leri kitaplarda işlenen toplam 52 derse paralel bir şekilde hazırlanmıştır. Konular, öğrencinin sıkılmadan, zevkle izleyebileceği sıcak bir üslupla anlatılmış, uzun video parçaları yerine Konular olabildiğince küçük lokmalar halinde çekilmiştir. DVD menü sayesinde istenilen konuya kolayca ulaşılabilir.

MP CD’ler
Kitaplarda bulunan tüm diyalog metinleri, okuma ve dinleme parçaları, bazı cevap anahtarları seslendirilmiştir. Seslendirmeler Arap kökenli seslendirme sanatçıları tarafından hazırlanmıştır. CD içinde yer alan ses dosyaları kitaplardaki numaralara göre düzenlendiğinden kolayca bulunarak çalışılabilir.

Sözlük
Türkçe – Arapça ve Arapça – Türkçe olarak hazırlanmıştır.
sözlüğün diğerlerinden farklı yanı en güncel Arapça kelimeleri içermekle beraber, en çok kullanılan kalıplara da yer vermesidir. Edatlar fiiller ve isimler ile Arapça’yı öğrenirken tercih edilen ve en çok kullanılan terimler de yine bu sözlükte bulunmaktadır.

Set İçeriği
• 15 Ders kitabı (3 KUR, 53 DERS)
• 1 Nahiv Kitabı
• 15 Konu Anlatım DVD
• 3 Adet Dinleme CD'si MP3
• 1 adet sözlük.

İndir